تبلیغات
پایگاه مقاومت بسیج شهدای نیروی انتظامی استان فارس - اعضای ثابت شورای امنیت را در صورت تکرار ترورها به محاکمه می کشانیم
 
پایگاه مقاومت بسیج شهدای نیروی انتظامی استان فارس
درباره وبلاگ


امیدواریم لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید.
این وبلاگ به پایگاه شهدای نیروی انتظامی استان فارس تعلق دارد.
خواهشمندیم با انتقادات و پیشنهادهای خود ما را در جهت پیشرفت وبلاگ یاری نمایید.
سربلند و پیروز باشید.

مدیر وبلاگ : مدیریت
نظرسنجی
بهتر است کدام مطلب ها تقویت شوند؟


دكتر احمدی نژاد:

جنایت ترور دانشمندان و نخبگان كشورمان به حساب كسانی است كه علیه ملت ایران قطعنامه صادر كردند.

                

رییس جمهور گفت: جنایت ترور دانشمندان و نخبگان كشورمان به حساب كسانی است كه علیه ملت ایران قطعنامه صادر كردند چرا كه در این قطعنامه‌ها نام این دانشمندان ذكر شده است و این كار در حقیقت علامت دادن به آدم‌كش‌های صهیونیست است.
دكتر محمود احمدی‌نژاد در جمع خانواده شهدا و ایثارگران استان مازندران با اشاره به اقدام تروریستی اخیر و شهادت یكی از دانشمندان هسته‌ای كشورمان اظهار داشت: دشمنان به دنبال فتنه‌گری هستند، آنان تصور می‌كنند كه اگر جمعی از نخبگان كشورمان را با ترفندهای جاسوسی و اطلاعاتی و مانند خفاشان شب به شهادت برسانند، می‌توانند در حركت رو به رشد ملت ایران خللی ایجاد كنند، اما كاملاً در اشتباه هستند.
رییس جمهور گفت: در چنین اقدامات تروریستی بدون تردید دستان پلید رژیم صهیونیستی و اعضاء شورای امنیت با تروریست‌ها در یك كاسه است.
دكتر احمدی نژاد با تاكید بر ضرورت حفاظت از جان دانشمندان و نخبگان كشورمان، اظهار داشت: بدون تردید مامورین امنیتی با همه وجود از فرد، فرد دانشمندان و نخبگان كشورمان محافظت خواهند كرد و دشمنان آرزوی ادامه مسیر ترور را به گور خواهند برد. دشمنان مطمئن باشند كه پاسخ ملت ایران به اقدامات مذبوحانه آنان پشیمان كننده خواهد بود.
رییس‌جمهور خاطر نشان كرد: ملت ایران تاكنون 200 هزار شهید را در راه آرمان‌های الهی تقدیم كرده است اما هیچگاه از حقوق خود عقب‌نشینی نكرده است بدیهی‌ است كه با برخی اقدامات كور دشمنان هیچ‌گاه در حركت رو به تعالی و پیشرفت خود توقفی ایجاد نخواهد كرد.
دكتر احمدی‌نژاد با تاكید بر اینكه ملت ایران جنایتكاران را به میز محاكمه خواهند كشاند، خاطر نشان كرد: اگر ملت ایران با بزرگواری از حوادثی مثل 15 خرداد و 17 شهریور و حتی جنگ تحمیلی و شهادت صدها هزار نفر گذشت كرد اما به عنوان فرزند و نوكر این ملت خطاب به توطئه‌گران و دشمنان هشدار می‌دهم كه اگر این اقدامات تروریستی مجدداً تكرار شود تمام پرونده سیاه آنان را در قبل و پس از انقلاب به جریان انداخته و آنان را به میز محاكمه خواهیم كشاند. دشمنان باید بدانند كه شرایط ملت ایران با 30 سال گذشته تفاوت كرده است و نمی‌توانند هر آنچه اراده كرده‌اند بر ملت ایران تحمیل كنند...

رییس‌جمهور تصریح كرد: ملت ایران در موضع اقتدار قرار دارد و اگر ادعایی می‌كنند تا آخر پای آن خواهد ایستاد و دشمنان را رسوا كرده و انتقام خون شهیدان خود را خواهد گرفت.
دكتر احمدی‌نژاد با اشاره به درخواست مذاكره كشورهای غربی با ایران اظهار داشت: توسل به اقدامات تروریستی نشان می دهد كه قصد مذاكره ندارید بلكه می‌خواهید با ملت ایران دشمنی كنید و تاریخ نشان داده كه ملت ایران به خوبی بلد است كه چگونه دشمنان خود را ادب كند و به فضل الهی این كار را انجام خواهد داد.
رییس‌جمهور با تاكید بر اینكه كسی جرات حمله نظامی به ایران را ندارد خاطر نشان كرد: به سلطه‌گران اخطار می‌كنم كه جلوی سگ‌های وحشی صهیونیست را بگیرند. ملت ایران خود را درگیر نوچه‌های مستكبران در خیابان‌ها نخواهد كرد بلكه یقه‌ اربابان آنها را گرفته و بر سر جای خود خواهند نشاند.
دكتر احمدی‌نژاد افزود: تروریست‌ها انسان‌های بزدلی هستند كه خود را در بین مردم پنهان كردند به طوری كه در شهر هشت میلیونی تهران یك استاد دانشگاه كه هیچگونه محافظی ندارد را با بمب به شهادت می‌رسانند.
رییس‌جمهور با اشاره به اینكه شیاطین با حركت تعالی بخش و انسان ساز و تعالی آفرین ملت ایران مخالف هستند، تاكید كرد: حدود سی سال است كه دشمنان به شیوه‌های گوناگون در مقابل حركت نجات‌بخش ملت ایران قرار گرفتند اما با ایستادگی و مقاومت وصف‌ناپذیر ایرانیان در همه صحنه ها با شكست مواجه شدند. آنان جنگ را برای تحت تاثیر قرار دادن انقلاب اسلامی تحمیل كردند اما امروز انقلاب شكوفاتر از گذشته در جهان به پیش می‌رود، دشمنان ملت ایران را تحریم كردند تا مردم ایران منزوی شوند اما امروز نام ایران در دنیا طنین‌انداز شده و ایران به الگو تبدیل شده است.
دكتر احمدی‌نژاد گفت: دشمنان به دنبال فتنه‌گری هستند اما از سال گذشته متوجه شدند كه فشارها و تبلیغات آنها هیچگونه تاثیری در اراده ملت ایران ندارد و مردم ایران هیچ ارزشی برای سخنان آنان قائل نیستند.
 رییس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه ملت ایران و همه ملتها تا آخر خود را مدیون خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران می دانند گفت: راه عزت و سرافرازی ایثارگری است و هر ملتی برای عزت، حقیقت و سعادت ابدی نیازمند ایثارگری است.
دكتر احمدی نژاد اظهار داشت: امروز ملت ایران و خانواده ایثارگران مومن تر، مصمم تر و آگاه تر در صحنه انقلاب اسلامی ایستاده و لحظه ای از فداكاری، پیشرفت و ناكام گذاشتن شیطان صفتان غفلت نخواهند كرد.
وی با بیان اینكه همه وجود شهیدان برای جامعه مفید است و جامعه را بیمه می كند، اظهار داشت: شهادت راه عزت، آزادی و عدالت را نشان می دهد و هیچ كس به اندازه شهید نمی تواند جامعه را متحول كند.
رییس‌جمهور گفت: مفیدترین انسان های جامعه كسانی هستند كه در مسیر ایثار و شهادت قرار دارند اگر دیگران به جسم انسانها خدمت می كنند، ایثارگران و شهدا به جان و روح انسانها خدمت می كنند همه انسانها دوست دارند جاوید باشند اما تنها شهیدان، ایثارگران، جانبازان و خانواده های آنها در میان میلیونها انسان جاوید می شوند.
رییس جمهور با بیان اینكه رسیدن به قله های عزت نیازمند ایثارگری است، گفت: اگر عزت، شرف، دین و وطن یك ملت در خطر باشد و فردی تنها به عبادت برای رسیدن به قله ها بپردازد این عبادت شیطانی است. هر كمالی از راه ایثار به دست می آید ایثارگری میراث گرانقدر پیامبر و آل پیامبر(ص) است.
دكتر احمدی‌نژاد افزود: هر گونه نیكی،تعالی و كمال از مسیر ایثارگری به دست می آید و هیچ نامی نیكوتر، زیباتر و ماندگارتر از نام ایثارگران در عالم وجود ندارد و در هر نسلی و در هر جای عالم و در میان هر ملتی ایثارگران از جایگاه والایی برخوردار هستند بنابراین باید برای مفید و جاودانه بودن، كمال، تعالی و نام نیك داشتن تلاش كرد و همه اینها از مسیر ایثارگری به دست می آید.
در ابتدای این مراسم رییس جمهور به خانواده شش شهید از شهدای استان مازندران كه یگانه فرزندان خود را تقدیم انقلاب كرده اند نشان ملی ایثار اعطا كرد.
                                                      www.president.ir
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 30 مرداد 1396 09:27 ق.ظ
It's a shame you don't have a donate button! I'd certainly donate
to this excellent blog! I guess for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed
to my Google account. I look forward to brand new updates
and will share this site with my Facebook
group. Talk soon!
شنبه 21 مرداد 1396 02:36 ق.ظ
Wow! In the end I got a website from where I be
able to genuinely get useful data concerning my study and knowledge.
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 10:44 ق.ظ
Hi friends, its great paragraph about tutoringand entirely explained, keep it up all
the time.
شنبه 19 فروردین 1396 05:03 ب.ظ
When someone writes an article he/she keeps the plan of a user in his/her
mind that how a user can know it. So that's why this paragraph is
great. Thanks!
پنجشنبه 10 فروردین 1396 08:22 ب.ظ
Good day! This is kind of off topic but I need
some help from an established blog. Is it tough to set up your own blog?
I'm not very techincal but I can figure things out pretty quick.
I'm thinking about making my own but I'm not sure where to start.

Do you have any tips or suggestions? Thank you
جمعه 12 آذر 1389 12:27 ق.ظ
سلام
وبلاگ خوبی دارید ، خدا قوت میگم . من وبلاگ شما رو توی سایت امام رضا علیه السلام گذاشتم ، اگر امکان داره شما هم وب سایت امام رضا علیه السلام رو توی وبلاگتون بذارید .
با تشکر
چهارشنبه 10 آذر 1389 10:51 ق.ظ
سلام
امام حسن مجتبی (ع)
بین حقّ و باطل به اندازه چهار انگشت فاصله است، آنچه با چشمت بینى حقّ است و چه بسا با گوش خود سخن باطل بسیارى را بشنوى
از اینکه منت گذاشتین وبه وب حقیر ما سرزدین خیلی ممنونم
من لینكتونكردم
دعام کنید
یاحق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون
مدیریت سلام حاجی
خدا خیرت بده
شما هم ما رو دعا کن
در پناه حق
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :